İklimlendirme Sistemleri
İklimlendirme sistemleri ısıtma, soğutma ekipmanları ve havalandırma sistem çeşitlerini kapsamaktadır. Kapalı mekanlarda insanlara en uygun hava konfor şartlarının sağlanabilmesi adına ideal çözümleri ekonomik bir şekilde sunarlar.

İklimlendirme Sistemleri

İklimlendirme sistemleri ısıtma, soğutma ekipmanları ve havalandırma sistem çeşitlerini kapsamaktadır. Kapalı mekanlarda insanlara en uygun hava konfor şartlarının sağlanabilmesi adına ideal çözümleri ekonomik bir şekilde sunarlar. Ayrıca bu sistemler endüstriyel sektörlerde de kullanırlar. İklimlendirme sistemleri ile tekstil, kimya, tütün, ilaç, gıda sektörleri gibi havanın belirli sıcaklıkta ve temizlikte olduğu ortamlarda, imalat daha verimli ve sağlıklı olmaktadır.

İklimlendirme sistemleri, merkezi sistemler (tamamen sulu sistemler, tamamen havalı sistemler, sulu ve havalı sistemler) ve bağımsız sistemler olarak iki ana başlık altında gruplandırılabilir.

İhtiyaç ve şartlara göre doğru sistemlerin seçilmesi büyük önem arz eder. İklimlendirme sistemleri ısıl farklar, nem yükleri ve dış çevre şartlarından etkilenmeden uygun bir çevre sağlanmasını amaçlamaktadır. Sistemler tasarlanır ve kurulurken, kaliteli ve çevreye zararı olmayan ürünler kullanılarak doğa dostu çalışmalar yapılmalıdır.

 

Erdal Havalandırma | Isıtma Soğutma Sistemleri Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz